KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6798020

nr 679 8020

Pastell

G. Nordström, -59, danserskor, 30x50

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 januari 2011
kl 17:12:19

29/1 23:27:10 1      Vinnande bud
30/1 18:39:47 2      250 kr

  • Tema
  • 31 jan

50-tal

Läs mer om 50-tal